Upozornění na riziko: Obchodování s sebou nese zvýšenou míru rizika. Může se stát, že přijdete o investované peníze. Exinity Limited podléhá regulaci FSC (Mauricius).
Upozornění na riziko: Obchodování s sebou nese zvýšenou míru rizika. Může se stát, že přijdete o investované peníze. Exinity Limited podléhá regulaci FSC (Mauricius).

Euro/Turkish Lira

EURTRY - Aktuální ceny

0

0 %

Maximum: 0

Minimum: 0

KOUPIT

0

PRODAT

0

Specifikace kontraktu

ParametryFXTM StandardFXTM ECNFXTM ECN MT5FXTM ECN Zero.mt4FXTM PROFXTM Pro MT5FXTM ECN Zero MT5FXTM Standard MT5
Min. spready49.45.35.15.55.15.15.55.5
Typické spready53.246.145.661.745.645.661.763.8
Velikost lotu100000100000100000100000100000100000100000100000
Minimální kontrakt0.010.010.010.010.010.010.010.01
Minimální navýšení ceny0.000010.000010.000010.000010.000010.000010.000010.00001
Minimální navýšení velikosti kontraktu0.010.010.010.010.010.010.010.01
Hodnota pipu za 0,01 lotu0.010.010.010.010.010.010.010.01
Zajištěný minimální zisk5050505050505050
Swap Short-12.72-12.72-12.72-12.72-12.72-12.72-12.72-12.72
Swap Long-26.19-26.19-26.19-26.19-26.19-26.19-26.19-26.19
Opening00:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:00
Closing23:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:00
Rozpětí skupinyFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX Exotics
Zaregistrujte se a obchodujte

Obchodování je riskantní. Riskujete ztrátu kapitálu.

EURTRY - Graf

Scroll Top