Amaran risiko: CFD ialah instrumen yang kompleks dan terdapat risiko yang tinggi untuk kerugian wang dengan cepat disebabkan oleh leveraj. 90% daripada akaun pelabur runcit kerugian wang apabila berdagang CFD dengan penyedia ini. Anda perlu mempertimbangkan sama ada anda memahami cara CFD berfungsi dan sama ada anda boleh menanggung risiko yang tinggi untuk kerugian wang anda.
Amaran risiko: CFD ialah instrumen yang kompleks dan terdapat risiko yang tinggi untuk kerugian wang dengan cepat disebabkan oleh leveraj. 90% daripada akaun pelabur runcit kerugian wang apabila berdagang CFD dengan penyedia ini. Anda perlu mempertimbangkan sama ada anda memahami cara CFD berfungsi dan sama ada anda boleh menanggung risiko yang tinggi untuk kerugian wang anda.

Silver vs. US Dollar

Spesifikasi kontrak

ParameterFXTM StandardFXTM CENTFXTM ECNFXTM ECN MT5FXTM ECN Zero.mt4FXTM PROFXTM Pro MT5FXTM ECN Zero MT5
Penyebaran minimum, pip5.55.50.40.40.40.40.40.4
Penyebaran biasa, pip5.56.55.245.6445.6
Saiz Lot, troy oz.500050500050005000500050005000
Kontrak Minimum, lot0.010.010.010.010.010.010.010.01
Kenaikan Harga Minimum, pip0.0010.0010.0010.0010.0010.0010.0010.001
Kenaikan Minimum Saiz Kontrak, lot0.010.010.010.010.010.010.010.01
Nilai Pip setiap 0.01 lot, $0.50.0050.50.50.50.50.50.5
Margin Terlindung Nilai, %5050505050505050
Swap Pendek-0.03-0.03-0.03-0.03-0.03-0.03-0.03-0.03
Swap Panjang-0.23-0.23-0.23-0.23-0.23-0.23-0.23-0.23
Pembukaan, Isnin - Jumaat01:05:0001:05:0001:05:0001:05:0001:05:0001:05:0001:05:0001:05:00
Penutupan, Isnin - Jumaat23:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:00
Trading Recess, Isnin - Jumaat23:55:00 - 01:05:0023:55:00 - 01:05:0023:55:00 - 01:05:0023:55:00 - 01:05:0023:55:00 - 01:05:0023:55:00 - 01:05:0023:55:00 - 01:05:0023:55:00 - 01:05:00
Status PesananGTCGTCGTCGTCGTCGTCGTCGTC
Kumpulan MarginSpot MetalsSpot MetalsSpot MetalsSpot MetalsSpot MetalsSpot MetalsSpot MetalsSpot Metals
Bebas Swap (Bayaran Harian), USD setiap lot-14-14-14 --14-14- -
Elaun hari Bebas Swap444 -440 -
Scroll Top