Amaran risiko: Berdagang adalah berisiko. Modal anda berhadapan dengan risiko. FT Global Ltd dikawal selia oleh IFSC.
Amaran risiko: Berdagang adalah berisiko. Modal anda berhadapan dengan risiko. FT Global Ltd dikawal selia oleh IFSC.

Hubungi Kami

Talian Utama
Customer Support
  • +44 20 3734 1025
  • Isn - Jum 24 jam
China
  • china@fxtm.com
India
  • Toll Free: 000800-100-4352
  • india@fxtm.com
Indonesia
  • Toll Free: 007 803 321 8183
  • indonesia@fxtm.com
Malaysia
  • +60-3-9212 5856
  • malaysia@fxtm.com
Nigeria, Abuja
  • 1st floor, Suite 109, Obum Place, Plot 1140, No. 16, Adetokunbo Ademola Crescent, Wuse 2
    Abuja, Nigeria
  • +234 803 153 4373
  • nigeria@fxtm.com
Nigeria, Lagos
  • 3rd Floor, 5, Allen Avenue, Ikeja
    Lagos, Nigeria
  • +234 1 460 1586
  • +234 908 735 2313
  • +234 803 457 3593
  • nigeria@fxtm.com
Korea Selatan
  • Toll Free: 003-0813-2643
  • support@fxtm.com
Thailand
  • +66 60 003 5095
  • support@fxtm.com
Scroll Top