Amaran risiko: Berdagang adalah berisiko. Modal anda berhadapan risiko. Exinity Limited dikawal selia oleh FSC (Mauritius).
Amaran risiko: Berdagang adalah berisiko. Modal anda berhadapan risiko. Exinity Limited dikawal selia oleh FSC (Mauritius).

Hubungi Kami

Talian Utama

Exinity Limited, 5th Floor, 355 NEX Tower,
Rue du Savoir, Cybercity, Ebene 72201,
Mauritius

Customer Support
  • +44 20 3734 1025
  • Isn - Jum 24 jam
China
  • china@fxtm.com
India
  • Toll Free: 000800-100-4352
  • india@fxtm.com
Indonesia
  • Toll Free: 007 803 321 8183
  • indonesia@fxtm.com
Malaysia
  • +60-3-9212 5856
  • malaysia@fxtm.com
Nigeria, Abuja
  • 2nd Floor, St. James House, Plot 167 Adetokunbo Ademola Crescent, Wuse 2, Abuja.
  • +234 803 153 4373
  • nigeria@fxtm.com
Nigeria, Lagos
  • 3rd Floor, 5, Allen Avenue, Ikeja
    Lagos, Nigeria
  • +234 1 460 1586
  • +234 908 735 2313
  • +234 803 457 3593
  • nigeria@fxtm.com
Korea Selatan
  • Toll Free: 003-0813-2643
  • support@fxtm.com
Thailand
  • +66 60 003 5095
  • support@fxtm.com
Scroll Top