Amaran risiko: CFD ialah instrumen yang kompleks dan terdapat risiko yang tinggi untuk kerugian wang dengan cepat disebabkan oleh leveraj. 83% daripada akaun pelabur runcit kerugian wang apabila berdagang CFD dengan penyedia ini. Anda perlu mempertimbangkan sama ada anda memahami cara CFD berfungsi dan sama ada anda boleh menanggung risiko yang tinggi untuk kerugian wang anda.
Amaran risiko: CFD ialah instrumen yang kompleks dan terdapat risiko yang tinggi untuk kerugian wang dengan cepat disebabkan oleh leveraj. 83% daripada akaun pelabur runcit kerugian wang apabila berdagang CFD dengan penyedia ini. Anda perlu mempertimbangkan sama ada anda memahami cara CFD berfungsi dan sama ada anda boleh menanggung risiko yang tinggi untuk kerugian wang anda.

Euro/US Dollar

Spesifikasi kontrak

ParameterFXTM StandardFXTM CENTFXTM ECNFXTM ECN MT5FXTM ECN Zero.mt4FXTM PROFXTM Pro MT5FXTM ECN Zero MT5
Penyebaran minimum, pip1.61.90.10.10.10.10.10.1
Penyebaran biasa, pip22.40.60.420.40.42
Saiz Lot, EUR1000001000100000100000100000100000100000100000
Kontrak Minimum, lot0.010.010.010.010.010.010.010.01
Kenaikan Harga Minimum, pip0.000010.000010.000010.000010.000010.000010.000010.00001
Kenaikan Minimum Saiz Kontrak, lot0.010.010.010.010.010.010.010.01
Nilai Pip setiap 0.01 lot, USD0.10.0010.10.10.10.10.10.1
Margin Terlindung Nilai, %5050505050505050
Swap Pendek, pip0.650.650.650.650.650.650.650.65
Swap Panjang, pip-1.31-1.31-1.31-1.31-1.31-1.31-1.31-1.31
Pembukaan, Isnin00:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:00
Penutupan, Jumaat23:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:00
Kumpulan MarginFX MajorsFX MajorsFX MajorsFX MajorsFX MajorsFX MajorsFX MajorsFX Majors
Bebas Swap (Bayaran Harian), USD setiap lot-8-8-8 --8-8--
Elaun hari Bebas Swap222 -2200
Scroll Top