Amaran risiko: CFD ialah instrumen yang kompleks dan terdapat risiko yang tinggi untuk kerugian wang dengan cepat disebabkan oleh leveraj. 80% daripada akaun pelabur runcit kerugian wang apabila berdagang CFD dengan penyedia ini. Anda perlu mempertimbangkan sama ada anda memahami cara CFD berfungsi dan sama ada anda boleh menanggung risiko yang tinggi untuk kerugian wang anda.
Amaran risiko: CFD ialah instrumen yang kompleks dan terdapat risiko yang tinggi untuk kerugian wang dengan cepat disebabkan oleh leveraj. 80% daripada akaun pelabur runcit kerugian wang apabila berdagang CFD dengan penyedia ini. Anda perlu mempertimbangkan sama ada anda memahami cara CFD berfungsi dan sama ada anda boleh menanggung risiko yang tinggi untuk kerugian wang anda.

Euro/US Dollar

EURUSD - Kadar Langsung

0

0 %

Tinggi: 0

Rendah: 0

BELI

0

JUAL

0

Spesifikasi kontrak

ParameterFXTM StandardFXTM CENTFXTM ECNFXTM ECN MT5FXTM ECN Zero.mt4FXTM Pro MT4FXTM Pro MT5FXTM ECN Zero MT5
Penyebaran minimum, pip1.61.90.10.10.10.10.10.1
Penyebaran biasa, pip1.92.40.30.32.10.30.31.9
Saiz Lot, EUR1000001000100000100000100000100000100000100000
Kontrak Minimum, lot0.010.010.010.010.010.010.010.01
Kenaikan Harga Minimum, pip0.000010.000010.000010.000010.000010.000010.000010.00001
Kenaikan Minimum Saiz Kontrak, lot0.010.010.010.010.010.010.010.01
Nilai Pip setiap 0.01 lot, USD0.10.0010.10.10.10.10.10.1
Margin Terlindung Nilai, %5050505050505050
Swap Pendek, pip-0.03-0.03-0.03-0.03-0.03-0.03-0.03-0.03
Swap Panjang, pip-0.54-0.54-0.54-0.54-0.54-0.54-0.54-0.54
Pembukaan, Isnin00:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:00
Penutupan, Jumaat23:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:00
Kumpulan MarginFX MajorsFX MajorsFX MajorsFX MajorsFX MajorsFX MajorsFX MajorsFX Majors
Bebas Swap (Bayaran Harian), USD setiap lot-12.9-12.9-12.9 --12.9-12.9--
Elaun hari Bebas Swap777 -7700
Daftar untuk Berdagang

CFD ialah instrumen yang kompleks dan terdapat risiko yang tinggi untuk kerugian wang dengan cepat disebabkan oleh leveraj. 80% daripada akaun pelabur runcit kerugian wang apabila berdagang CFD dengan penyedia ini. Anda perlu mempertimbangkan sama ada anda memahami cara CFD berfungsi dan sama ada anda boleh menanggung risiko yang tinggi untuk kerugian wang anda.

Tentang Pasangan Mata Wang Ini

EURO

Europe

EUR ialah mata wang rasmi Zon Eropah.

Ia merupakan mata wang kedua yang paling banyak didagangkan dalam pasaran FX, diatasi hanya oleh dolar AS. Ia juga mata wang rizab kedua terbesar di dunia.

Simbol:

Kod: EUR

United States Dollar

United States of America

Tujuh negara menggunakan dolar AS sebagai mata wang rasmi mereka. Selain AS, ia merupakan mata wang bagi dua Wilayah Luar Negara British di Caribbean.

Simbol: $

Kod: USD

EURUSD - Carta

Waktu Dagangan Forex

Frankfurt

Germany

EUR

Sesi Dagangan

07:00-15:00

UTC +1

New York

United States

USD

Sesi Dagangan

08:00-17:00

UTC -5

Daftar untuk Berdagang

CFD ialah instrumen yang kompleks dan terdapat risiko yang tinggi untuk kerugian wang dengan cepat disebabkan oleh leveraj. 80% daripada akaun pelabur runcit kerugian wang apabila berdagang CFD dengan penyedia ini. Anda perlu mempertimbangkan sama ada anda memahami cara CFD berfungsi dan sama ada anda boleh menanggung risiko yang tinggi untuk kerugian wang anda.

Scroll Top