Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).

US Dollar/Turkish Lira

USDTRY - Kursy walut

0

0 %

Szczyt: 0

Dołek: 0

KUP

0

SPRZEDAJ

0

Specyfikacja kontraktów

ParametryFXTM StandardFXTM ECNFXTM ECN MT5FXTM ECN Zero.mt4FXTM PROFXTM Pro MT5FXTM ECN Zero MT5FXTM Standard MT5
Spred minimalny414.24.74.44.74.74.44.4
Typowe spready47.619.54953.7494953.749.6
Wielkość lotu100000100000100000100000100000100000100000100000
Minimalny kontrakt0.010.010.010.010.010.010.010.01
Minimalna inkrementacja ceny0.000010.000010.000010.000010.000010.00010.00010.0001
Minimalna inkrementacja wielkości kontraktu0.010.010.010.010.010.010.010.01
Wartość pip od 0,01 lotu0.010.010.010.010.010.010.010.01
Depozyt zabezpieczający5050505050505050
pozycja sprzedaj-13.36-13.36-13.36-13.36-13.36-13.36-13.36-13.36
pozycja kup-17.35-17.35-17.35-17.35-17.35-17.35-17.35-17.35
Opening00:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:00
Closing23:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:00
Grupa depozytu zabezpieczającegoFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX Exotics
Zarejestruj się, by handlować

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony.

USDTRY - Wykres

Scroll Top